Menu:

Adrenalinové zážitky

Adrenalinové sporty a zážitky jsou vyhledávány převážně muži. Ti neváhají skočit z mostu připoutáni na gumě, vyzkoušet indoor skydiving či zažít vzrušující jízdu na čtyřkolkách. Muži také sní o absolvování výcviku se speciální jednotkou S.W.A.T nebo o vrhnutí se do volného prostoru z výšky 4000 metrů na hrudi tandempilota nebo sami v rámci AFF výcviku.

Tandemové seskoky jsou v poslední době oblíbené i u žen, které stejně tak jako muži zažívají adrenalin u volného pádu a vyplavují endorfin, který jim pomáhá se uvolnit. Volný pád trvá necelou minutu a je plný vzrušení a pozitivních emocí. Let na padáku je příjemným zpestřením celé vzdušné aktivity a je momentem, kdy můžete rozjímat nad krásami přírody i poznávat různé části naší země.

Tandemový seskok padákem mohou uchazeči absolvovat od jara do podzimu, a to i v období svátků. Jednoduše se na něj přihlásíte přes internetové stránky. Zavítat můžete na letiště do Příbrami, Mostu, Kunovic nebo České Lípy. Na všech letištích na vás bude čekat profesionální instruktor a tandempilot, kteří vás provedou celým seskokem během pozemní instruktáže. Stojí za to si objednat i zkušeného pilota kameramana, který vám vytvoří album plné fotek a sestříhá a ozvučí video ze seskoku.

Létání v tunelu nebo-li indoor skydiving se ze světa rozšířil i do Prahy poté, co byl dostavěn moderní tunel se synergicky umístěnými turbínami. Létání v tunelu se stalo oblíbeným dárkem k narozeninám nebo Vánocům a těší se veliké popularitě jak mezi muži, tak ženami i dětmi.

Tandemový seskok a létání v tunelu jsou vhodné aktivity, u kterých zažijete spoustu adrenalinu a vzrušení. Jednoduše je zakoupíte v podobě poukázky a objednáte sebe nebo vašeho blízkého na vámi preferovaný termín. Proto neváhejte a vydejte se objevovat nová dobrodružství.

06. 11. 2012