Menu:

Břišní tance pod stromečkem

Přípravy na Vánoce vrcholí a mnozí lidé shánějí poslední dárky nebo jinak řečeno „dárky na poslední chvíli“. Obchodní centra a domy překypují davy nákupů chtivých nakupujících, kteří se snaží „ulovit“ zajímavé překvapení pod stromeček. Doufají, že své blízké potěší a především jim darují něco jedinečného. Proč však nevyužít mocného internetu a nezkusit své štěstí zde? Možná objevíte originální dárek, na který byste v obchodě nikdy nenarazili či by vás ani nenapadlo něco takové pořídit. Mezi tyto dárky bychom určitě mohli zařadit tandemové seskoky na padáku, let horkovzdušným balónem, originální divadelní nebo operní představení nebo například kurz břišních tanců.

Břišní tance kurzy jsou zajisté originálním dárkem pro všechny ženy, které mají rády kroucení v bocích, pohyb za doprovodu hudby a jednoduše si užívají tance. V kurzech břišních tanců se vyučují prvky břišního tance, které se kombinují i s prvky baletu, jde tedy o příjemné protažení, které je kombinováno s intenzivním prožitkem a duševním rozvojem. Kromě fyzické aktivity totiž břišní tance uvolňují mysl a zlepšují celkový psychický stav ženy.

Břišní tance mají i blahodárné účinky na tělo. Nejen, že dochází ke zpevnění a posílení svalstva a zlepšení držení těla, pohyb boků a pánve prokrvuje oblast pánevního dna, jehož svalstvo má vliv i na sexuální život partnerů. Darováním kurzu břišních tanců muži tedy podpoří rozvoj i v této oblasti.

Pokud jste tedy tímto zážitkovým dárkem nadšeni, podívejte se například na internetové stránky http://www.atiya.cz/kurzy-orientalni-tanec-praha/ a pořiďte své ženě, přítelkyni nebo blízké kurz břišních tanců. Uvidíte, že si žena tance rychle oblíbí a bude plná elánu a energie.

22. 12. 2012