Menu:

Dárkový poukaz

Blíží se narozeniny Vašich blízkých a rádi byste je potěšili opravdu nečekaným dárkem? Vsaďte na dárek v podobě zážitku. Firma na zážitky Vám velmi ráda při výběru pomůže. Ten pravý dárek můžete vybrat z velké škály univerzálních dárkových poukazů. Oslavenec si může vybrat zážitek podle svého gusta. Darovat můžete klasický univerzální dárkový poukaz v určité výši, který oslavenec může využít na jakýkoliv zážitek.

Výběr poukazu můžete specifikovat na darování poukazu na určitý typ zážitku. V takovém případě můžete darovat oslavenci poukaz na gurmánský, adrenalinový i relaxační poukaz. Darování dárku v podobě zážitků sebou přináší spoustu výhod. Zatímco hmotné dárky v podobě oblečení a různých dekorací časem zestárnou, zážitky na příjemné okamžiky si lidé sebou nesou celý život.

Modrý balíček zážitků obsahuje více než sto padesát zážitků. V rámci tohoto balíčku si můžete vyzkoušet indoor skydiving, vodní lyžování, jízdu ve Ferrari, ale i strávit romantické chvíle při večeři ve dvou. Navštívit můžete také malý pražský pivovar, jehož historie sahá až do dvanáctého století. Projdete si místa, po nichž se před stoletími procházeli mniši, kteří v tomto pivovaru jako první začali vařit pivo. Ochutnáte několik originálních piv, vařených dle tradičních receptur. Pití piva si lze představit jen stěží bez konzumace jídla, proto nesmí v tomto poukazu chybět speciální pivovarské menu. Více informací najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy.

Žlutý balíček zážitků obsahuje více než dvě stě padesát zážitků, mezi nimi například čokoládová masáž, jízda v Hummeru H2, dobrodružství na Segway u Českého Krumlova i den v muzeu čokolády a marcipánu. Oslavenci můžete také fialový balíček s 350 zážitky nebo diamantový balíček se 750 zážitky.

15. 08. 2014