Menu:

Dovolená v hotelu Blansko

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a rád byste jí letos k tomuto velkému dni daroval odpočinkový pobyt v malebné přírodě Moravského krasu? Pak Vás určit nadchne možnost ubytování Macocha. Hotel Probe se nachází v jihomoravském městě Blansko a je vzdálen pouhé tři minuty chůze od vlakového i autobusového nádraží. Hotel Probe tak umožňuje ubytování také těm, kteří se rozhodnou pro dopravu použít jiný dopravní prostředek než vlastní automobil. Dovolená v Blansku se může stát také odměnou za vysvědčení Vašich dětí. Hotel Probe disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Vaše ubytování si můžete ještě dnes rezervovat na této webové adrese www.hotelprobe.cz.

Volný čas můžete vyplnit sportovním vyžitím a zahrát si tak nedaleko hotelu kuželky či squash. V horkých letních dnech se můžete zvlažit v nedalekého přehradě nebo v zatopeném lomu. Také nový aquapark láká k návštěvě. Velmi oblíbená j také cyklostezka srdcem jižní Moravy, která vede z Blanska přes Moravský kras, Sloup, Ostrov u Macochy, Rudici a Opatovickou přehradu až do Vyškova. Od hotelu Blansko to máte, co by kamenem dohodil k vyhlášeným turistickým cílům, jako je Moravský kras s krásnou krápníkovou výzdobou v Kateřinské jeskyni nebo Balcarce. Romantickou atmosféru nabízí Punkevní jeskyně s propastí Macocha.

Během dovolené v Blansku si rozhodně nenechejte ujít ani Muzeum železa v Josefově nebo Větrný mlýn v Rudici. Zajímavou návštěvu slibuje také exkurze v pivovaru v Černé hoře. Moravský kras je skvělou příležitostí, jak si odpočinout od každodenních starostí a poznat přitom mnohá zajímavá místa Jihomoravského kraje.

29. 06. 2016