Menu:

Elektronická cigareta jako dárek?

Elektronická cigareta je „boomem“ moderní doby. Časy, kdy lidé přešlapovali opodál tramvajových či autobusových zastávek, nenávratně mizí a elektronické cigarety pomalu dominují tabákovému trhu. A důvody jsou jednoznačné: e-cigarety jsou šetrnější ke zdraví, jelikož kuřák nevdechuje škodliviny a dehet vznikající při pálení tabáku, jsou levnější a jednoduše neobtěžují nekuřáky. U žen působí elegantně, můžete je kdykoli zhasnout a naopak zapálit, aniž byste porušovali vyhlášky a vypouštěli do okolí nepříjemný pach.

Proč tuto inovaci tedy nevěnovat v podobě dárku? Kuřáci klasických cigaret budou jistě touto vymožeností nadšeni a vy budete mít dobrý pocit, že jste přispěli ke zlepšení jejich zdraví i ochraně životního prostředí. Pokud totiž kouříte elektronickou cigaretu, můžete si množství vdechovaného nikotinu nastavit a třeba i postupně snižovat.

Do dárkového balení lze přibalit i náplně do elektronické cigarety. Vybírat lze z nepřeberného množství příchutí, jako je kávová, tabáková, banánová, malinová a podobně. Některé příchutě jsou exotické, jiné tradiční, nicméně vždy chutnají lépe, než chuť klasické cigarety.

Elektronickou cigaretu nebo sadu o více kusech zakoupíte například na internetových stránkách http://www.kingsmoking.cz/elektronicke-cigarety/, kde snadno narazíte i na speciální slevové akce a e-cigarety nebo náplně do nich budete schopni zakoupit za levnější ceny. I ceny jsou lepší než v jiných e-shopech nebo kamenných obchodech. Proto neváhejte a vybírejte váš dárek již dnes.

30. 01. 2013