Menu:

Hluboké dětské kočárky

Očekáváte přírůstek do rodiny a rádi byste pořídili svému miminku pohodlný a kvalitní dětský kočárek? Pro vození novorozeňat jsou určeny klasické hluboké kočárky. Dětský kočárek určený novorozeňatům by měl být dostatečně prostorný, aby se děťátko mohlo pohodlně vyspinkat. Hluboké kočárky by měly umožnit dětem také pohodlný výhled do jeho okolí. Tyto kočárky by měly dopřát dětem nejen pohodlí, ale také veškerý komfort. Každá maminka ví, že své děťátko uspí či utiší pláč kolíbáním, což umožňuje kvalitní houpací podvozek hlubokého kočárku.

Tento typ kočárku se doporučuje používat do osmi měsíců dítěte, kdy se batolata umí posadit. Zhruba od třičtvrtě roku je vhodné používat sportovní či golfové kočárky. V nabídce dnešních hlubokých kočárků lze najít také kombinované dětské kočárky, které však již nejsou tak pohodlné jako ty klasické. Širokou nabídku nejrůznějších typů dětských kočárků naleznete také v internetovém obchodě Maxim-kocarky.cz.

http://www.maxim-kocarky.cz/ nabízí širokou nabídku kočárků vhodných jak pro děvčátka, tak chlapce. Maxim – kočárky svou nabídkou vytrhne trn z paty také budoucí maminkám, které očekávají dvojčátka. Máte-li již doma jedno dítě, v tomto případě nejlépe dceru, můžete jí například k narozeninám či k letošním vánocům darovat kočárek pro panenky. Až se vydáte s Vaším očekávaným miminkem na vycházku, můžete jeho starší sestřičce připravit na tuto vycházku kočárek pro panenky a vyrazit všichni tři. Budete tak moci staršímu dítěte dopřát pocit, aby se cítila jako maminka.

25. 09. 2013