Menu:

Jaký dárek k narozeninám pro ženu? Firma na zážitky napoví

Blíží se narozeniny Vaší partnerky, sestry nebo maminky? K narozeninám můžete darovat kytici oblíbených květin i poukázku na nevšední zážitek, který se obdarované vryje do paměti na mnoho let dopředu. Takové zážitky můžete najít prostřednictvím internetového portálu Firmy na zážitky. Stačí si vybrat zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/.

Každá žena se čas od času věnuje ráda sama sobě. Proto neuděláte chybu, když se rozhodnete věnovat jí některý z wellness zážitků. Oblíbená je například čokoládová masáž, kterou zamilují nejen milovnice této pochoutky. Čokoládová masáž představuje jedinečnou možnost, jak si vychutnat nerušenou relaxaci a zároveň dopřát Vašemu tělu regeneraci. Čokoláda je skvělým pomocníkem při boji proti celulitidě, tonizuje a hydratuje pokožku a jemné částečky kakaa se používají k peelingu. V neposlední řadě čokoláda přispívá k dobré náladě.

Oblíbeným dárkem k narozeninám pro ženu z této oblasti je také zábal z rozemletých mořských řas, medová masáž či ošetření se zlatou maskou. Máte-li vedle sebe ženu, která miluje adrenalin a která ráda posunuje svou laťku odvahy vždy o kousek dál, pak u ní při blahopřání uvidíte úsměv na rtech v okamžiku, jestliže se jí rozhodnete věnovat poukázku na indoor skydiving, flyboarding, tandemový seskok či jízdu ve Ferrari 458 Italia.

Dárky pro ženy k narozeninám můžete pojmout také jako příležitost prožít spolu po čase krásné romantické chvíle ve dvou například při romantické noci v korunách stromů nebo při degustačním menu pro dvě osoby v zámecké restauraci.

23. 05. 2017