Menu:

Jaro s novým kolem

Servis kol Praha je jedinečnou prodejnou, kde si můžete zakoupit kolo na novou sezónu. Prodejci kol Vám zde pomohou ochotně vybrat kolo přímo na míru pro Vaše potřeby. V případě jakýkoliv dotazů se můžete na tento servis obrátit. Nikde jinde nezískáte tak komplexní odpovědi jako právě zde. Kolo si zde můžete nejprve na pár hodin zapůjčit na zkoušku, projet se na něm a teprve po té se rozhodnout, zda si dané kolo zakoupíte. V poslední době si velkou oblibu získávají takzvaná elektrokola, která nesmí chybět ani v nabídce tohoto servisu. Zakoupit si zde můžete rovněž vhodné oblečení, které přispěje k Vaší pohodlnější jízdě na kole.

Na této webové stránce naleznete veškerou aktuální nabídku kol pro nadcházející sezónu: http://www.dawe-sport.cz/. S novým kolem budete moci podnikat výlety, o kterých jste si doposud mohli nechat jen zdát. Záleží jen na Vás, jaké si vyberete jízdní kolo, zda dáte přednost kolu, které je vhodné pro jízdu po hřebenech hor a do lesů, nebo na asfaltové silnice. Každý, kdo rád jezdí na kole a nebrání se ani aktivním dovoleným, během nichž se provozují cyklovýlety, by měl vlastnit skvěle vybavené kolo. V tomto servisu najdete jak kola vhodná pro dospělé, tak pro děti.

Servis kol Praha 10 působí na trhu s prodejem kol již několik let a v současné době patří k těm nejosvědčenějším prodejnám s jízdními koly. Vybrat si zde k zapůjčení však můžete také sjezdové lyže, běžky či snowboardy a jiné lyžařské potřeby. Zahajte jaro s novým kolem, vylepšíte si tak nejen svou kondici, ale také si tak rozšíříte své nové obzory po vytoužených místech, které byste rádi navštívili. 

02. 03. 2013