Menu:

Kam na letní dovolenou?

Blíží se konec školního roku a spousta rodičů přemýšlí, kam letos vzít své ratolesti na dovolenou, aby s nimi mohli prožít nejen pohodové rodinné chvíle, ale aby také odměnili své děti za celoroční snažení ve škole. Oblíbeným místem pro prožití rodinné dovolené jsou Adršpašské skály, které každoročně lákají k jednodenním výletům i víkendovým nebo týdenním pobytům.

S ubytováním Adršpach budete maximálně spokojeni. Mohutné skalní město Adršpach se rozprostírá přibližně dvacet kilometrů severozápadně od Police nad Metují. Adršpach je považován za největší a nejdivočejší skalní město ve střední Evropě a není tak divu, že každý, kdo navštíví tuto část České republiky, touží po návštěvě Adršpašských skal. Adršpašské skály se mohou pochlubit až devadesát metrů vysokými skalními věžemi, hlubokými soutěskami, vodopády i dvěma jezírky. Adršpašské skály navštívil v roce 1790 také slavný německý dramatik a básník Johann Wolfgang Goethe.

Také Vám může ubytování Adršpach posloužit jako výchozí bod ke kochání se pohledem na skalnaté útvary nesoucí pojmenování Starosta a Starostová, Homole cukru, Krakonošská lenoška, Džbán nebo Sloní náměstí. Na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/adrspach-broumov najdete bohatou škálu možností k ubytování. Vaši dovolenou tak můžete prožít v některém z místních penzionů, hotelů, apartmánů i ubytování v soukromí. Dětmi během Vaší rodinné dovolené můžete potěšit návštěvou Muzea stavebnice Merkur a Muzea papírových modelů.Ubytování Krušné hory zaujme zejména milovníky jízdy na horském kole, nordic walking, lyžování, běžkaře i snowboardisty. V zimě se můžete na běžkách vydat po Krušnohorské magistrále a napojit se tak i na sousední německé běžkařské trasy. V létě můžete navštívit například lázeňské město Karlovy Vary, hrad Loket nebo podniknout výlet lodí z Ústí nad Labem do Litoměřic.

31. 05. 2016