Menu:

Let balónem

Měsíc říjen se pomalu schyluje ke svému konci a podzim se překlenuje do své druhé poloviny. Pokud nepatříte k lidem, kteří by podzimní čas rádi trávili doma, máte nyní jedinečnou možnost, jak vyžít prozatím hezké počasí i k jiným aktivitám, než jen sedět doma u televize či procházením se pro vás po známém prostředí.

Let balónem je činností, kterou by si měl vyzkoušet alespoň jednou v životě každý z nás. Ve dvou můžete při letu balónem zažít nejen vzrušující chvíle plné adrenalinu, ale také prožít romantické okamžiky, na které budete po zbytek života rádi vzpomínat.

Chystáte-li se požádat Vaši partnerku o ruku, je právě let balónem tou neodolatelnou příležitostí, kterou byste měl zajisté využít. Z paluby balónu se můžete kochat krásnou podzimní krajinou a vyzkoušet si zároveň pohled z ptačí perspektivy. Možná Vás při této příležitosti okouzlí také místa, která jste doposud neshledávali nikterak výjimečnými. Navíc poznáte spoustu míst, která jste doposud neměli možnost vidět. Pokud přemýšlíte, čím letos pod vánočním stromečkem pomyslně vyrazíte dech svému partnerovi, pak vězte, že právě let balónem je tím pravým vánočním dárkem. S letem balónem jistě potěšíte také Vaše blízké.

Allegria Firma na zážitky je jednou z mála společností, která Vám můžete tento nevšední zážitek zprostředkovat. Místo odletu si můžete vybrat podle svých možností. Je možné letět z Brna, Ostravy, Konopiště, Českého Krumlova, Olomouce i Českých Budějovic. Nevšední zážitek Vám poskytne také let nad okolím Českého ráje. Kocháte-li se rádi pohledem na Trosky, pak byste rozhodně tomuto výletu neměli odolat. Další typy na vánoční dárky pro Vaše partnery, bratry, tatínky či dědečky naleznete na této webové adrese: www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/

23. 10. 2013