Menu:

Paseky nad Jizerou

Podzim se nám přehoupl do své druhé poloviny a na dveře začíná pomalu, ale jistě klepat zima. Konec podzimu je ideálním obdobím, kdy by se měl člověk zamyslet nad tím, kde si hodlá vychutnávat ke konci roku a začátkem nového roku lyžování. České hory jsou jako stvořené pro zimní radovánky. Především severní část naší malebné republiky nabízí spoustu skvělých příležitostí pro odpočinek.

Pokud patříte k vášnivým lyžařům, jistě nemůžete vynechat návštěvu krkonošských sjezdovek. Jestliže nejste zrovna přeborník na sjezdové lyžovaní, ale rádi byste se v této sportovní aktivitě zdokonalili, máte jedinečnou možnost se to v během ubytování Paseky nad Jizerou naučit. Paseky nad Jizerou patří od nepaměti k nejoblíbenějším lyžařským lokalitám v České republice. Můžete si zde nejen báječně zalyžovat, ale také kochat malebnou přírodou. Klidnou dovolenou v příjemném prostředí v Krkonoších prožijete jedině v penzionu Paseky nad Jizerou.

Penzion Paseky nad Jizerou se nachází zhruba patnáct kilometrů od proslulého lyžařského centra Harrachov, kde se pořádají každoročně proslulé závody ve skoku na lyžích z Mamutího můstku.  Penzion Paseky nad Jizerou splní představy zejména těch, kteří touží po tom naučit se dobře lyžovat, neboť je Vám zde k dispozici osvědčená lyžařská škola. V poslední době je kromě lyžování na sjezdových lyžích velmi oblíbený také snowboarding, jemuž se můžete naučit rovněž zde. Paseky nad Jizerou si jistě zaslouží Vaši pozornost, více informací o místě naleznete zde: http://www.pension-sablatura.cz/.

14. 11. 2012