Menu:

Pohodlné golfové kočárky

Máte doma dítě starší čtyř měsíců a rádi byste mu pořídili kvalitní golfový kočárek? Při výběru dětského kočárku bychom měli myslet zejména na pohodlí našeho děťátka. Dětský kočárek by měl být rozhodně vyroben z kvalitního materiálu. Dále by měl být stabilní a dobře ovladatelný. Plánujete-li s dítětem často cestovat hromadnou městskou dopravou či rodinným automobilem, měl by se kočárek dát také jednoduše složit.

Na procházky do města a do přírody na zpevněné cesty se doporučuje používat golfové kočárky. Tyto kočárky jsou doporučeny zejména pro děti, které už umí sedět v kočárku a rádi sledují své okolí. Určeny jsou také dětem, které již s pomocí rodičů či sami zvládnou chodit. Maminky ocení u golfových kočárků zejména jejich lehkost.

Golfky, jak se také jinak říká golfovým kočárkům, obvykle nepřesahují váhu devíti kilogramů.  U golfových kočárků stejně jako u hlubokých kočárků lze snadno a jednoduše sklopit tak zvanou boudu kočárku, takže je-li pěkné počasí, můžete nechat boudu otevřenou, je-li horší počasí, můžete ji sklopit.

Bezpečí děťátka v tomto druhu kočárku je zvýšeno bezpečnostními pásy. Moderní golfové kočárky naleznete také pod touto webovou adresou: http://www.maxim-kocarky.cz/.  V nabídce najdete jak kočárky barevně vhodné pro chlapce, tak pro děvčata.  V elektronické prodejně Maxim-kocarky.cz najdete ke koupi také golfové kočárky pro dvojčata. Dnešní sortiment golfových kočárků nabízí nejen spoustu různých barevných materiálů, ale také nejrůznějších konstrukčních provedení.

Mezi nejprodávanější značky golfových kočárků v této prodejně patří Quatro Jimmy. V Maxim-kocarky.cz naleznete také veškerý potřebný sortiment zboží, který lze využít například při cestování autem či sportování. Spoustu kočárků mají v této prodejně skladem, takže na Vámi vybraný kočárek nebudete muset dlouho čekat. 

10. 09. 2013