Menu:

Spánek v posteli Boxspring

Rozhodli jste se investovat našetřené peníze do vybavení ložnice? K pohodlnému spánku patří bez pochyby kvalitní matrace. Vybrat vhodnou matraci je mnohem důležitější než výběr ostatních součástí postele. Matrace totiž slouží nejen ke spánku, ale také k odpočinku. Ačkoliv na první pohled více vynikne materiál, ze kterého je postel vyrobena, výběr správné matrace je skutečně velmi důležitý. Veškerý výběr postelí společnosti Velda naleznete na této webové adrese postele-velda.cz

K příznakům nesprávně zvolené matrace patří ranní únava, ospalost i vyčerpanost. Projevit se může i bolest zad. Belgická společnost Velda je předním výrobcem postel. Tato firma si zakládá na matracích, které obsahují ocelové pružinky, z nichž každá je vložena do samostatné látkové taštičky. V jedné běžné matraci Velda je vloženo až tři tisíce pružinek speciálního tvaru. Tyto pružinky jsou vloženy do sedmi zón tří různých tvrdostí. Právě tímto rozložením je zaručen absolutní komfort při spánku na posteli.

U postelí Boxspring jsou minimálně dvě vrstvy taštičkových matrací. Rozhodnete-li se pro postele značky Velda a matrace Boxspring, máte zajištěno, že se Vám v posteli nebude hromadit plíseň, které jsou často zdrojem nezdravého spánku. U postelí naší společnosti se nemusíte obávat nedostatečného odvětrávání či špatného odvodu vlhkosti z potu.

Kontinentální postele sebou přináší výhodu také v tom, že si její prodejci neúčtují příplatky navíc v případě, že máte zájem o nestandardní rozměr postele. U společnosti Velda kvalitní postel nejen pořídíte za příznivou cenu, ale také naše firma Vám zajistí také odvoz a montáž. 

30. 06. 2015