Menu:

Španělské delikatesy jako dárek pro Vaše děti

Rádi byste ve Vaší restauraci uspořádali oslavu na konec prázdnin a rádi byste tuto hostinu pojali ve španělském stylu? Každé dítě rádo ještě ve školní lavici vzpomíná na letní prázdniny. Přičemž na začátek školního roku se obvykle těší na začátek školního roku. Těm starším můžete návrat do školy zpříjemnit příjemnou návštěvou ve Vaší restauraci. Ve Vaší restauraci se při vaření neobejdete bez gastro balení. Vašim malým hostům můžete připravit paellu z kuřecího masa, mořských plodů, zeleniny i šafránů. Paella patří k nejvyhledávanějším pokrmům ve Španělsku a snad každý turista této malebné země si nenechá ujít příležitost tuto lahůdku ochutnat. Také děti ji velmi rády ochutnávají, neboť jim připomíná rizoto. Váš jídelní stůl může ozdobit také tortilla espaňola připravená ze syrových brambor, vajec a cibule, polévka gaspacho nebo tapas.

Téměř všechny pochoutky můžete připravit z potravin nakoupených u společnosti BMC Brno, která se zabývá dovozem a koupí výrobků značky Bassta. Objednat si je můžete na této webové adrese www.bmcbrno.cz. Všechny děti milují sladkosti a ty španělské si zamilují všechny děti. Ani dospělí, ani děti by si neměli nechat uniknout příležitost ochutnat turrón – mandle v čokoládě. Pod turronem si můžete představit mandlovou nebo oříškovou pastu medem, skořicí a piniovými oříšky.

V sortimentu španělských delikates naleznete také loupané, pražené, solené mandle. Tyto mandle jsou výsledkem extra kvality odrůdy Valencia. Pražené, loupané a jemně solené mořskou solí jsou opravdovou delikatesou, kterou si zamilují, jak dospělí, tak děti. Také španělská vína patří k tomu nejlepšímu. Rodiče si mohou pochutnat na lahodném španělském vínu, které je ve Španělsku skutečně tím nejlepším alkoholickým nápojem, který je možné ve Španělsku ochutnat. 

31. 08. 2015