Menu:

Ubytování Moravský kras nabízí levné ubytování nejen o jarních prázdninách

Rádi byste si udělali čas jen na sebe a Vaše děti a prožili spolu pár pohodových dní během jarních či velikonočních prázdnin v Moravském krase? Rezervujte si již nyní ubytování v hotelu Probe v Blansku www.hotelprobe.cz/dlouhodobe-ubytovani-blansko a odpočiňte si od všech každodenních starostí.

Moravský kras a jeho bezprostřední okolí se může pochlubit bohatou škálou přírodních krás, historických památek i technických zajímavostí. Rozhodně nezapomeňte navštívit Punkevní jeskyně s propastí Macocha. Vaši pozornost si však zaslouží také ostatní jeskyně Moravského krasu, které se mohou pochlubit nádhernou krápníkovou výzdobou. Výlet si můžete udělat také do Muzea železa v Josefově, chrámu Panny Marie ve Křtinách či do pivovaru v České Hoře. Děti určitě uvítají výlet do Westernového městečka Boskovice.

Proto si pro návštěvu Blanska určitě vyčleňte minimálně prodloužený víkend. Na konci zimy můžete využít také Skiareál Blansko – Hořice ke sjíždění sjezdovek. Zahrát si můžete rovněž minigolf, kuželky či squash. Ubytování Moravský kras se nachází přibližně tři minuty chůze od vlakového i autobusového nádraží v Blansku. Pohodlí pro relaxaci zde najdou, jak rodiny s dětmi, tak různě velké skupiny, jednotlivci i páry. Blansko je také ideálním místem pro prožití romantického víkendu ve dvou. Dovolenou v Blansku můžete darovat také jako dárek k nejrůznějším příležitostem.

Ubytovat se můžete v některém z osmdesáti pokojů s vlastním sociálním zařízením. S ubytovnou Blansko budete spokojeni také, co se týče ceny, neboť již za tři noci u nás zaplatíte za noc a osobu pouhých 140 Kč. Dlouhodobější ubytování Vás vyjdou ještě výhodněji. Hotelová ubytovna poskytuje ubytování také pro dělníky a brigádníky.

22. 02. 2017