Menu:

Udělejte partnerce radost nečekaným dárkem

Připadá Vám poslední dobou, že máte čím dál tím méně času na svou partnerku a rád byste jí tyto chvíle vynahradil? Můžete pro ni připravit nečekané překvapení. Každá žena je čas od času ráda mile překvapována svým partnerem a o to více si cení, když je její drahá polovička schopna naplánovat zážitek pro oba.

Romantická noc v Žižkovské věži

Nic nečekající partnerka bude jistě nadšena z poukázky na luxusní noc v Žižkovské věži. Romantický zážitek můžete spojit s výletem do hlavního města České republiky a užít si tak prodloužený víkend ve víru velkoměsta. Volné květnové dny jsou jako stvořené pro to, abyste si navzájem užili jeden druhého. Během noci v Žižkovské věži na Vás čeká naprosto unikátní zážitek doprovázený luxusním prostředím, komfortními službami a jedinečnou atmosférou. Nadstandardní služby podtrhuje možnost občerstvení v luxusním mini baru. V pokoji najdete také audio-vizuální výbavu. Váš pokoj se bude nacházet ve výšce 66 metrů a budete z něj mít exkluzivní výhled na celou Prahu. Přenocování v Žižkovské věži můžete spojit s romantickou procházkou po Karlově mostě, navštívením slavných pražských památek i bohatým kulturním vyžitím, kterým Praha disponuje v jakémkoliv ročním období.

Zážitky jen pro ženy 

V portfoliu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/jen-pro-zeny najdete také celou řadu dalších tipů na dárky, které jsou vhodné pouze pro ženy. Takováto milá pozornost udělá radost každé ženě už jen tím, že jí umožníte najít si chvíli jen sama pro sebe. Pracovně vytížená žena, která se musí každodenně postarat také o svou rodinu a domácnost dá jistě ráda přednost aroma masáži před bungee jumpingem. Aroma masáž v sobě skrývá kouzlo masáže celého těla. Masérka při své práci používá nejkvalitnější oleje, které ji pomáhají ženské tělo zbavit napětí, bolestí i stresu. Vůně kokosu či jasmínu a jiných darů uvolní mysl a mají rovněž blahodárné účinky na pokožku.

30. 04. 2018