Menu:

Udělejte radost adrenalinovým dárkem

Rádi byste udělali radost někomu z Vašich blízkých netradičním dárkem? Nadšenci adrenalinu jistě neodmítnou příležitost k indoor skydivingu.

Skvělá zábava při indoor skydivingu také v mrazivém únorovém počasí

Tento zážitek je možné prožít také v mrazivém zimním období, neboť patří k oblíbeným interiérovým aktivitám. Poukázku můžete ještě dnes pořídit zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving. Při indoor skydivingu zažijete, jaké to je létat bez padáku. Zážitek je vhodný také pro ty, kteří mají strach z výšek, neboť právě v unikátním větrném tunelu můžete trénovat Vaši odvahu. V letňansk Hurricane Factory aréně se rychlost vzduchu pohybuje okol 270 km za hodinu. V letové komoře budete pod dohledem zkušeného instruktora. Nemusíte se tedy bát nechtěného zranění. Před samotným letem dostanete od kvalifikovaných instruktorů podrobnou instruktáž. Před letem Vám bude zapůjčeno také speciální oblečení včetně kombinézy, rukavic, helmy a brýlí. Po skončení letu budete moci shlédnout video záznam. S instruktorem na závěr provedete rozbor videa.

Zažeňte nudu nekonečné zimy indoor surfingem

Nudit se však obdarovaný rozhodně nebudete ani při indoor surfingu. Nemůžete se již dočkat teplého letního počasí a rádi byste si zkrátili chvíle čekání projetím se na surfovacím prkně? Za tímto zážitek rozhodně nebudete muset cestovat tisíce kilometrů do slunné Kalifornie. V hlavním městě České republiky totiž najdete Surf arénu, která je vybavená unikátním indoor simulátorem, který Vám i Vámi obdarované osobě umožní surfovat na opravdové vlně. Navíc odpoledne strávené v Surf aréně Praha se může jedinečnou příležitostí, jak rozšířit sbírku společných chvil s Vašimi přáteli.

Vyzkoušet můžete také tzv. BVP. Pod touto zkratkou se skrývá projížďka v obrněném transportéru BVP po drsném terénu bývalého vojenského tankodromu. Součástí je také prohlídka rozsáhlého vozového parku.

27. 02. 2018