Menu:

Udělejte radost překvapením v podobě romantického pobytu pro dva

Rád byste jen tak potěšil milým dárkem Vaši přítelkyni, která již delší dobu vypráví o tom, jak by bylo fajn, kdybyste si po čase dopřáli prodloužený víkend někde v hotelu? Vaši partnerku můžete mile překvapit v tom případě tím, že pro vás dva koupíte zážitkový voucher na zábavním portále Firmy na zážitky. Aktuální portfolio této společnosti si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/.

Romantický pobyt pro dva plně nahradí předraženou dovolenou v zahraničí

Romantický pobyt pro dvaje skvělou příležitostí, jak dát najevo Vaší drahé polovičce, že Vám na ní stále hodně záleží, třebaže v poslední době kvůli pracovnímu vytížení na ni nemáte tolik času, kolik byste si představoval. Spousta z nás si jen nerado umí představit léto bez dovolené, avšak někdy se stane, že je nutné upřednostnit například rekonstrukci domácnosti před dovolenou v zahraničí. Romantické pobyty pro dva se tak mohou stát neodolatelnou náhradou za drahou dovolenou u moře.

Kam za wellness pobytem v České republice?

Během wellness pobytu pro dva se můžete nechat hýčkat nejrůznějšími wellness službami a užívat si přitom zaslouženou relaxaci. Pobyt ve vířivce, sauně nebo kvalitní masáž zní více než lákavě. Vaše partnerka uvítá určitě také možnost nechat si uvařit skvělý oběd od profesionálních kuchařů. Po většinu týdne pravděpodobně zastupuje tuto roli u Vás v domácnosti ona a tak víkend bez domácích prací jí přijde určitě více než vhod. Z pestré nabídky Firmy na zážitky tak můžete ještě dnes vybrat například luxusní noc v Žižkovské věži, wellness víkend v Jizerských horách, lázeňský pobyt s pivní kůrou nebo mnohé další. Romantickou atmosféru navodíte také pobytem na plachetnici.

29. 06. 2018