Menu:

Udělejte si radost wellness víkendem pro dva

Blíží se výročí Vaší svatby s manželem nebo mu chcete udělat jen tak po čase radost? Potěšit ho můžete wellness víkendem pro dva. Takový víkend Vám umožní najít si čas jen jeden na druhého a užívat si společných chvil. Společně se podíváte na krásná místa České republiky a poznáte mnoho zajímavého. Za jedno z nejhezčích míst v Česku jsou považovány Mariánské Lázně. Lázeňské město plné parků, kolonád, půvabných pavilonů i vycházkových cest láká k pobytu po staletí zamilované páry.

Mariánské Lázně v historii rádi navštěvovali významné osobnosti, mezi nimiž například německý básník a dramatik J. W. Goethe. Pohodlí pro Váš wellness víkend najdete v rodinném hotelu, který se nachází uprostřed nádherné přírody lázeňských lesoparků.

Do lázeňského města to odsud budete mít necelý kilometr. Mariánské Lázně Vás zaujmou také svými historickými památkami. Rozhodně byste při pobytu neměli zapomenout na procházku kolem novobarokně secesní litinové kolonádě z roku 1889. Hlavní lázeňská promenáda je ozdobena dekorativní výzdobou i několika prameny. Před kolonádou hraje zpívající fontána, kterou každý večer doplňuje velkolepé osvětlení. Navštívit můžete také Park Boheminium s miniaturními modely významných staveb z celého Česka.

Mariánské Lázně poskytují po celý rok také pestré možnosti nejen ke kulturnímu, ale také ke sportovnímu vyžití. Odpočinout od každodenních starostí můžete v sauně, aroma masáži nebo při termoterapii. Jen tak můžete relaxovat na venkovních lehátkách u hotelového jezírka.

23. 06. 2017