Menu:

Udělejte Vaší kolegyni radost kvalitním vínem Old Porter pink

Blíží se narozeniny Vaší kolegyně a ráda byste ji potěšila milým dárkem? Překvapte ji lahví vynikajícího alkoholického nápoje.

Darujte jako dárek víno Old Porter pink

Old Porter pink je víno, které skvěle podtrhne jakoukoliv slavnostnější příležitost. Toto víno patří k aromatizovaným nápojům a je vyráběno na bází odrůdy Pedro Ximénez. Při jeho výrobě se používá speciální a ojedinělá technologie Rose. Víno Old Porter pink zaujme svou růžově zářící barvou, jenž hází jasné odlesky. Při otevření lahve ucítíte vůni nazrálých malin a brusinek. Komplexní aroma sušeného ovoce snoubící se s jemnou kyselinkou a delikátní sladkostí očaruje každého milovníka vín. Víno lze podávat buď jako aperitiv nebo digestiv. Při čemž se doporučuje aperitiv nabízet hostům maximálně dvacet minut před začátkem jídla. Cílem alkoholického nápoje podávaného jako aperitiv je zpříjemnit čekání na pokrm a vyvolat či probudit větší chuť ke konzumaci pokrmů.

Ochutnejte také některé další víno značky Old Porter


Víno Old Porter pink můžete ještě dnes objednat z internetové prodejny společnosti BMC Brno, která je jeho předním dodavatelem. V portfoliu této společnosti www.oldporter.cz najdete také jiná špičková vína pocházející z vinařské oblasti Montilla – Moriles. Právě tato vinařská oblast je proslulá špičkovými sladkými víny. Za jeden z nejlepších sklepů oblasti Montilla – Moriles je považován Bodegas Pérez Barquero. Vaši pozornost si rozhodně zaslouží také červené víno Old Porter Rich Sweet Wine, které zrálo čtyři roky v sudech z amerického dubu. Tento alkoholický nápoj se doporučuje konzumovat k dezertům, paštikám či kvalitním plísňovým sýrům.

26. 03. 2018