Menu:

Udělejte Vaší partnerce k narozeninám radost eurovíkendem v Portugalsku

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a rád byste ji tentokrát potěšil dárkem v podobě pobytu v zahraničí? S výběrem místa Vám může pomoci společnost Firma na zážitky, která ve spolupráci se značkou Hotelcard balíček „Eurovíkend pro dva“. Ten obsahuje poukázku se třemi čísly. Na Vás jako zákazníkovi záleží, zda každé číslo uplatníte v jednom ubytovacím zařízení nebo se necháte pohostit ve více hotelích nebo penzionech. Ubytování si můžete vybrat z více než 1200 hotelů v sedmnácti zemích Evropy. Eurovíkend si užijete plnými doušky, ať už se rozhodnete vydat kamkoliv.

Malebný eurovíkend v Portugalsku

Zamilované páry vyráží především rády za teplem k moři. Kouzlo přímořské atmosféry si budete moci užít během víkendu v Portugalsku. Ubytování si můžete vyhlédnout zde www.firmanazazitky.cz/ubytovani-portugalsko/.Právě zde můžete prožít krásnou slunnou dovolenou na písčitých plážích. Do Portugalska se však vyplatí přijet také za vynikající gastronomií, malebnou přírodou a krásnými historickými památkami. V rámci poznávání tamějších kulturních památek můžete navštívit prastaré maurské hrady. Zaujmou Vás také středověké tajemné vesnice a překrásné zemědělské usedlosti. Rozhodně si nenechejte ujít ani příležitost k výletu na Madeiru nebo vedlejší ostrov Porto Santa. Jedno z čísel můžete využít k přenocování v Lisabonu a projít si toto nádherné město.

Eurovíkend ve Švýcarsku

Pokud stále nevíte kam na eurovíkend v květnu a raději upřednostňujete pobyt v horách, pak Vás rozhodně nezklame eurovíkend Švýcarsko. Tato země představuje ráj na zemi zejména pro ty, kteří milují horskou turistiku. Najdete zde totiž přibližně 60 000 kilometrů turistických tras pro pěší. Zdolat můžete například známý Matterhorn nebo některou z nižších švýcarských hor. Turisté mohou při pobytu v městě Luzern obdivovat především pozoruhodně kryté dřevěné mosty. Ve městě najdete také nejstarší barokní kostel v zemi.

29. 12. 2017