Menu:

Věnujte víkendový pobyt

Toužíte si odpočinout a odreagovat se od všedních starostí a problémů? Potom darujte sobě i svým blízkým hezký víkendový pobyt třeba na horách. V současné době jsou k tomuto typu dárku velice dobré podmínky. Hory jsou pokryty krásnou sněhovou peřinou, Vánoce jsou za dveřmi a je jedinečná možnost využít víkendové pobyty na horách zcela na sto procent. Určitě vás okouzlí především oblast Rokytnice nad Jizerou, kde naleznete vše, po čem toužíte. Zdejší hory jsou vyhlášené a jezdí sem za nimi lidé z celé Evropy. Buďte originální a nadělte své rodině pod stromeček dokonalý dárek v podobě víkendového pobytu, který si okamžitě zamilují.

Pokud si přejete mít dokonalý víkend plný krásných překvapení a pohodlí, pak jistě využijte luxusní ubytování Rokytnice nad Jizerou. Zde vás mile překvapí především krásné domácké hotýlky, ve kterých se budete cítit příjemně a odpočinete si. V Rokytnicích nad Jizerou si můžete užít nejen dokonalosti zimních sportů, ale také spoustu adrenalinu, nádhernou přírodu, milé prostředí a dobré jídlo. Veškeré víkendové pobyty zde vás nabijí potřebnou energií a vy se budete domů vracet odpočinutí. Víkendový pobyt se velice hezky hodí nejen jako dárek na Vánoce, ale také například k narozeninám, k promoci nebo životnímu jubileu. Neváhejte už ani chvilku a potěšte své blízkým něčím tak originálním a krásným, jako je víkendový pobyt na horách.

Všechny potřebné informace vám jsou volně dostupné a to na webových stránkách http://www.sporthotel-bohemia.cz/. Zde si vybere i ten nejnáročnější z nás. Můžete si prohlédnout možnosti ubytování, rozmanitost zimních sportů nebo zabrousíte do některého z wellness center, které vám jsou k dispozici po celý rok. Užijte si krásné chvíle spolu se svou rodinou nebo jen darujte svým blízkým nezapomenutelný zážitek. Víkendový pobyt jako dárek, je originální a jedinečný pro každého z nás.

12. 12. 2012