Menu:

Vířivka od Albixon

Bolí Vás často od počítače krční páteř a rádi byste svému tělu dopřáli zasloužené uvolnění? Jedinečný odpočinek si můžete dopřát ve vířivce od společnosti Albixon. V jejím nabídkovém sortimentu naleznete vířivku Jacuzzi, Brilix a mobilní nafukovací vany. Pobyt ve vířivce Jacuzzi dodává lidskému tělu pocit uklidnění po stránce emocionální i psychické.

Vířivky značky Jacuzzi mají blahodárné účinky také na fyzickou stránku lidského těla. K tomuto příznivému stavu přispívá zejména hydromasáž, která působí pozitivně na krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres. Hydromasáž pomáhá také při odbourání únavy a vyčerpání. Vířivky Jacuzzi si můžete vybrat v nejrůznějších velikostech, barev a provedeních. Tento typ vířivek skvěle slouží jak hotelovém typu zařízení, tak pro soukromé účely zákazníků v jejich domácnostech. K domácímu využití jsou ideální zejména vířivky Jacuzzi typu Italian design range. Vana Delos je jedinečným místem pro odpočinek pro čtyři osoby. Nemáte-li doma příliš prostoru, pořiďte si vířivou vanu Jacuzzi – Italian Design Range.

Tato vířivá vana s rozměry 160 x 150 cm a s výškou 75 cm se vejde skutečně kamkoliv. Vana je díky své malé velikosti určena pro pobyt dvou osob a zakládá si na filozofii Jin a Jang, která si klade za cíl rovnováhu a soulad lidského těla a mysli. Hledáte-li vířivou vanu, kterou budete moci použít jen v určitém ročním období, pak Vás určitě nadchne některá z mobilních nafukovacích van od Albixon. Do tohoto typu vířivky se vejde 1 200 litrů vody. Pořiďte si nyní v polovině léta svou vlastní vířivku od a odreagujte se v ní od všech pracovních starostí! 

18. 07. 2014