Menu:

Výrobky z plexiskla

Jste začínající firemní společností a rádi byste upozornili na Vaše služby či výrobky? Nechejte si vyrobit reklamu od společnosti Marksimon, která je skutečným odborníkem i na výrobu nejrůznějších předmětů z plexiskla. Portfolio společnosti MarkSimon si můžete prohlédnout na této webové adrese www.marksimon.cz.Reklamní produkty z plexiskla najdou uplatnění nejen v reklamním průmyslu, ale také ve strojírenství, stavebnictví, medicíně, domácnostech a různých kancelářských prostorách. Společnost MarkSimon klade při výrobě reklamy důraz na prvotřídní kvalitu zpracování výrobku i na spokojenost zákazníka. Přičemž se snaží vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům svých klientů na výrobky z plexiskla.

Samozřejmostí je výroba referenčního vzorku, který je předložen klientovi. Po jeho odsouhlasení dochází k výrobě konečného výrobku. Plexisklo je materiál, který umožňuje bohaté možnosti při jeho využití. K tomu napomáhají také postupy CNC obrábění plastů neboli laserové řezání. Pomocí této metody je možné plexisklo různě řezat, ohýbat i všelijak tvarovat. Z plexiskla lze vyrobit také plexi stojánky nejrůznější velikostí a formátů.

Společnost MarkSimon při jejich výrob používá kvalitní akrylátové desky. Při výrobě plexi stojánků můžete čerpat inspiraci z plexi stojánků, které byly vyrobeny pro světové značky Adidas či Ibalgin. Plexi stojánkům můžete nechat vtisknout image Vaší společnosti. Plexi stojánky od společnosti MarkSimon budou jen těžce přehlédnutelné. Plexi stojánkami můžete doplnit interiér Vašeho obchodu, veletržní stánek i kancelář. Na plexi stojánku můžete nechat vyniknout firemní logo, slogan i vyráběné produkty.

01. 03. 2017