Menu:

Zajeďte si na víkend do Moravského krasu

Jste už příliš unavení a toužíte alespoň na víkend vypnout a utéct od všech starostí? Užít si společný čas s rodinou nebo přáteli na novém místě? Naplánujte si krásný víkend v nejkrásnější lokalitě České republiky – na jižní Moravě. Jižní Morava má svým návštěvníkům co nabídnout – od kulturních a historických památek až po ty přírodní. Najdete zde také dostatek možností pro sport a zábavu. Lidé na jižní Moravu jezdí nejčastěji za dobrým vínem a také za přírodními krásami. Při výletu do této oblasti byste rozhodně neměli zapomenout navštívit Moravský kras, který je největší a nejlépe vyvinutou krasovou oblastí v celé České republice.

V Moravském krasu můžete navštívit řadu jeskyní – mezi ty nejoblíbenější patří Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně nebo jeskyně Balcarka. V této oblasti však můžete vidět také mnoho dalších zajímavých památek, jako jsou nejrůznější zříceniny hradů, větrné mlýny, poutní kostely atd. Oblast Moravského krasu je vhodnou lokalitou jak pro rodiny s dětmi, tak i páry nebo skupiny přátel. Navštívit můžete také některé technické zajímavosti, jako je muzeum železa nebo Klamova huť. Pro každého se v této oblasti najde něco, co ho zaujme a nadchne. Můžete zde odpočívat aktivně i pasivně. Nezapomeňte si včas zajistit ubytování Moravský kras.

Tato oblast je turisticky velice oblíbená a tak nabízí mnoho variant ubytování – od kempů, přes penziony až po hotely. Pokud si chcete svůj víkendový výlet užít v pohodlí a odpočinout si, doporučujeme dát přednost spíše hotelovému zařízení, které vám poskytne potřebný komfort. Velmi dobrou volbou je například hotel Probe, který nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích (celková kapacita hotelu je 150 osob). Pro více informací navštivte internetovou adresu http://www.hotelprobe.cz/

24. 05. 2015