Menu:

Zpestřete dětem vánoční prázdniny pobytem v Moravském krase

Rádi byste si ještě letos užili prodloužený víkend v hezké přírodě? Skvělým typem na ubytování se pro Vás může stát hotel Probe.

Jaké služby nabízí ubytování Moravský kras?

Ubytování Moravský kras představuje skvělé místo pro rodinnou dovolenou během vánočních prázdnin nebo pro silvestrovské oslavy v soukromí avšak nedaleko moravské metropole. Hotel Probe disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Ceník i fotografie pokojů si můžete prohlédnout zde www.hotelprobe.cz. Ubytování Moravský kras se nachází v malebné přírodě v blízkosti nejznámější krasové oblasti České republiky, která se může pyšnit nádherným jeskynním systémem. Do Moravského krasu se budete rádi vracet na výlet, prodloužený víkend nebo dovolenou nejen v zimním období, ale také kdykoliv během roku. Hotel disponuje vlastní restaurací, kde si můžete dát něco dobrého k obědu nebo večeři. V sousedství hotelu si můžete zajít zahrát squash nebo kuželky.

Tipy na výlet a sportovní vyžití v okolí ubytování Blansko

Během ubytování v Blansku si můžete vyzkoušet lyžování v lyžařském areálu Blansko – Hořice. K dispozici jsou zde dva vleky s talířovými unášeči a s regulací rychlostí. Horní vlek dosahuje délky 310 metrů a nabízí bohaté sportovní vyžití zejména pro náročnější lyžaře. Méně nároční lyžaři mohou ke sportování využití dolní vlek s délkou 190 m. Lyžařský areál je v zimním období uměle zasněžován. K procházce Vás vybídne také samotné město Blansko, kde můžete navštívit Muzeum Blanska se specializací na dějiny železářství od pravěku po současnost. Zajímavou kuriozitou města Blanska je dřevěný kostelík, který byl do Blanska přistěhován z Podkarpatské Rusi.

30. 11. 2017